Działka inwestycyjna w strefie przemysłowej Poznania

Oferta dotyczy niezabudowanej działki o pow. 14228 m2 w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w okolicy ulicy Rabowickiej, w  Jasiniu koło Poznania w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

    Jest ona wyjątkowa pod tym względem, że przedsiębiorcy prowadzący w tym 8-kilometrowym rejonie działalność gospodarczą mają ulgi podatkowe. Jest to jeden z niewielu niezabudowanych i dostępnych do nabycia w chwili obecnej gruntów, o tak strategicznym położeniu dla prowadzenia działalności. W sąsiedztwie działki, położonego w głównej arterii logistycznej w tym regionie, znajdują przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe, handlowe i in.
        Dodatkowo warto podkreślić strategiczne położenie działki m.in. w stosunku do trasy nr 92 Poznań –Warszawa, przez którą przebiega część obwodnicy poznańskiej. Ponadto przebiegają tu również  ważne linie kolejowe wschód-zachód oraz południowa w kierunku Trójmiasta.
Swarzędz bardzo intensywnie rozwija się pod względem gospodarczym. W mieście i gminie działa kilka tysięcy podmiotów gospodarczych, wśród nich kilkadziesiąt przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym. Dynamicznie rozwijają się handel i usługi. Działka jest świetną inwestycją pod każdy rodzaj działalności gospodarczej przemysłowej, produkcyjnej, transportowej lub usługowej.
        Z działką graniczy Centrum logistyczne CLIP. W pobliżu znajdują tak duże firmy jak Mercedes-Benz, Blum Polska Sp. z o.o., Deceuninck Polska, Poz-Bruk , OpelSzpot, Masterprint XL, Sp. z o.o. czy Blum Polska Sp. z o.o., centrum logistyczne Volkswagena, hipermarket budowlany Leroy Merlin, hotel Amarylis i inne. 

Działka uzbrojona jest w następujące media: instalację elektryczną, wodociągową , kanalizację miejską (w granicy działki). Dojazd utwardzony. Działka znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem G określającym tereny rozwojowe działalności gospodarczej w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Swarzędz.

Grunt ten jest wyjątkową okazją inwestycyjną i jedną z ostatnich dostępnych (już w momencie publikacji tego ogłoszenia) w dzielnicy przemysłowej Poznania

Galeria